WebArchiv - archiv českého webu
Navštivte e-shop eblahoslav.cz

Třetí neděle po Velikonocích


POŠTA ccsh.cz     ADRESÁŘ ccsh.cz

VIII sněm CČSH


Odkazy

Diakonie a misie

ekumena

husinec

pension betlem

ubytovna

husitstvi

krestanska media
Statistiky

Hradecké dny sociální práce

10.10.2014

Milé sestry, milí bratři!

Dovolte, abych vás pozval na mezinárodní vědeckou konferenci nazvanou XI. Hradecké dny sociální práce. Hlavní téma zní: Sociální práce v kontextu lidských práv. Termín konání: 10. až 11. října, Hradec Králové, Hradecká 1227. Letos poprvé byla ustavena tzv. „křesťanská sekce“, která pod číslem 7 shromažďuje profesory, docenty, doktory, magistry, bakaláře, kteří se zaměřují na křesťanskou tématiku. V neposlední řadě se účastní této konference studenti, kteří jsou aktivní a dynamickou složkou celého konání konference.

Naše sekce  se ustavila pod názvem:“Lidská práva v kontextu charitativní a sociální práce“, což poskytuje možnost, abyste se podíleli i vy na této konferenci svými duchovními obdarováními, znalostmi, zkušenostmi a modlitbou!

Jsem rád, že mohu potvrdit, že celou konferenci zaštítí a osobní účastní obohatí ministryně práce a sociálních věcí paní Michaela Marková-Tominová. Úlohu hlavního řečníka přijala ombudsmana paní Anna Šabatová.  Jednotlivé sekce zahájí svou činnost po vystoupení paní Mgr. Michaely Marksové-Tominové (pátek 10.00- 10.30  ad.) a po vyslyšení hlavního referátu paní ombudsmany Mgr, Anny Šabatové PHD (10.30-12.00): Odpovědnost státu za dodržování práv seniorů závislých na péči.

Za naši církev  /CČSH)/ na konferenci vystoupí mimo jiné bratr doktor Jan Rokyta, duchovní v Pardubicích. Účast in spe slíbil i biskup královéhradecký bratr Pavel Pechanec.

 

Na konferenci srdečně zve

Martin Chadima

- garant sekce č. 7-

 Václav Drašnar publikováno: 24.09.2014 04:19 zobrazeno: 1084x