WebArchiv - archiv českého webu
Navštivte e-shop eblahoslav.cz

Třetí neděle po Velikonocích


POŠTA ccsh.cz     ADRESÁŘ ccsh.cz

VIII sněm CČSH


Odkazy

Diakonie a misie

ekumena

husinec

pension betlem

ubytovna

husitstvi

krestanska media
Statistiky

Průzkum GEKE/CPCE o sociálních otázkách

Členové církví Evropského společenství evangelických církví (GEKE/CPCE) jsou vyzýváni, aby se vyjádřili k palčivým sociálním otázkám současnosti.

GEKE/CPCE vyhlásila před nedávnem nový projekt, jehož úkolem je zjistit, které sociální otázky a problémy považují členové evnagelických církví v Evropě za nejpalčivější. CČSH je členskou círví GEKE/CPCE, proto jsme byli hlavním koordinátorem projektu, bratrem Dietrem Heidtmannem vyzváni, abychom se také zapojili. Dotazník je dostupný bohužel pouze v angličtině.

Dotazovaní jsou žádáni, aby z předložených témat sociální sféry a etiky vybrali to téma, které je podle jejich názoru pro Evropu nejzávažnější. Každý má možnost  se také blíže vyjádřit v prostoru pro komentář. Názory jednotlivců by neměly být formulovány obecně za celou církev. Oficiální církevní stanovisko bude vypracováno skupinou, kterou tímto úkolem pověří ÚR CČSH.

Odpovídat na dotazník můžete ne adrese www.leuenberg.net. Kliknutím na obrázek v levém horním rohu úvodní stránky zobrazíte stránku s dotazníkem a pokyny pro vyplnění.Kateřina Děkanovská publikováno: 15.05.2008 11:51 zobrazeno: 3105x