WebArchiv - archiv českého webu
Žena vysvěcená - konference konaná k příležitosti 70. výročí svěcení žen v CČSH Navštivte e-shop eblahoslav.cz Hus 2015 Metodické materiály - Mistr Jan Hus

Třetí neděle adventní


POŠTA ccsh.cz     ADRESÁŘ ccsh.cz

VIII sněm CČSH

13. prosince
Adventní koncert

Odkazy

Diakonie a misie

ekumena

husinec

pension betlem

ubytovna

husitstvi

krestanska media
Statistiky

Pozvánka na konferenci nadace Forum 2000

Praha 13.10.2008 Nadace Forum 2000, ačkoliv je českého původu, je dobře známé po celém světě a to ne jen osobou Václava Havla, ale zejména svou činností v oblasti lidské společnosti, globalizace, náboženství či ekonomiky.

Ve dnech 13.-14. října 2008 se uskuteční další ročník konference nadace Forum 2000, které pro letošek nese název: Otevřenost a fundamentalismus v 21. století. Tentokrát v prostorách Paláce Žofín.

Mimo jiné se bude konference zabývat tématy víry a fanatismu, vzestupu nových ekonmických mocností a jejich dopad na západní ekonomiku, modernity a demokracie, otázkami moci a bezmoci, plurality kultur a konfliktů, ale také mezináboženského dialogu a extremismu.

Mezi mnoha svělými vědci a veřejnými činiteli se objeví mmj. Michail Kasjanov, Peter. L. Berger, Garry Kasparov, Jan Švejnar, Paulo Coelho či host velmi vzácný, tibetský Dalajlama, který na konferenci nebude poprvé.

Potřebné informace a program naleznete na www.forum2000.cz

Přílohy:

jpgPlakát konferenceKateřina Děkanovská publikováno: 11.09.2008 01:13 zobrazeno: 3411x