WebArchiv - archiv českého webu
Žena vysvěcená - konference konaná k příležitosti 70. výročí svěcení žen v CČSH Navštivte e-shop eblahoslav.cz Hus 2015 Metodické materiály - Mistr Jan Hus

3. neděle po zjevení


POŠTA ccsh.cz     ADRESÁŘ ccsh.cz

VIII sněm CČSH


Odkazy

Diakonie a misie

ekumena

husinec

pension betlem

ubytovna

husitstvi

krestanska media
Statistiky

Seminář EYCE o ekonomické spravedlnosti a lidských právech

První seminář EYCE v roce 2009 proběhne v Budapešti a zaměří se ekonomickou spravedlnost jako součást lidských práv.

Ekonomický systém současného světa není spravedlivý a my jako křesťané jsme povinni prosazovat spravedlnost pro všechny. Potíže činí světu také uznat, že ekonomická spravedlnost je součástí lidských práv a jako takovou je potřeba ji stále prosazovat a upevňovat.

Ekumenická rada mládeže v Evropě (EYCE) započne nový rok právě seminářem o ekonomické spravedlnosti, lidských právech a jejich duchovním rozměru. Seminář bude opět mezinárodní a bude se konat ve dench 1. - 8. března 2009 v prostorách Centra pro mládež Rady Evropy na vršcích Budy s překrásným výhledem na Pešť. Jednacím jazykem je angličtina.

Účastníci zaplatí za všechnu režii, ubytování i jídla pouze 45 eur a veškeré cestovní náklady jim budou uhrazeny zpětně. Zaplacenou částku je navíc po domluvě možné získat od ERC v rámci podpory vzdělávání mládeže. Přihlášku, kterou spolu se zvacím dopisem naleznete v příloze je potřeba odeslat kanceláři EYCE do 15. ledna!!!

Přílohy:

docPřihláška na kurz do Budapešti pdfZvací dopis - BudapešťKateřina Děkanovská publikováno: 22.12.2008 10:50 zobrazeno: 2469x