WebArchiv - archiv českého webu
Žena vysvěcená - konference konaná k příležitosti 70. výročí svěcení žen v CČSH Navštivte e-shop eblahoslav.cz Hus 2015 Metodické materiály - Mistr Jan Hus

3. neděle po zjevení


POŠTA ccsh.cz     ADRESÁŘ ccsh.cz

VIII sněm CČSH


Odkazy

Diakonie a misie

ekumena

husinec

pension betlem

ubytovna

husitstvi

krestanska media
Statistiky

Dny vděčnosti za stvoření

Dny vděčnosti za stvoření na téma "Příroda jako zjevení"

Milé sestry, milí bratři, milí přátelé,


 

     i letos Vás chceme pozvat, abyste se nějakým způsobem připojili ke konání dnů vděčnosti za stvoření někdy v průběhu září a října. Může jít o přednášku, seminář, tematicky zaměřené bohoslužby; velice vhodné jsou akce v terénu, mohou být vzdělávací či pracovní, a pochopitelně lze různé náplně kombinovat a spojovat.


      Pro letošní rok jsme zvolili téma Příroda jako zjevení. Chceme si jím připomínat, že celá příroda, celý vesmír se svými úžasnými funkčními mechanismy jsou dílem Božím. K tomu patří i schopnost divit se, žasnout. Rádi bychom i letos oslovili děti s výzvou něco k danému tématu nakreslit. Jim je určen připojený text sestry Katky Jančaříkové a jejich rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím skupin pokyny, které za ním následují. Vybrané dětské kresby bychom rádi na podzim na  vystavili někde v Praze a ve Svatojánské koleji nedaleko Berouna.
 

Ekumenická rada církví                

Ekologická sekce České křesťanské akademieKateřina Děkanovská publikováno: 08.04.2009 04:05 zobrazeno: 2246x