WebArchiv - archiv českého webu

SETKÁNÍ MLADÝCH CÍRKVE ČESKOSLOVENSKÉ HUSITSKÉ

07.10.2016

Setkání mladých z Církve československé husitské se koná pravidelně jednou za rok a poskytuje prostor pro mladé lidi, kteří se cítí být s touto církví spojení a kteří se chtějí seznámit s dalšími zajímavými lidmi podobného zaměření. Pro většinu mladých lidí žijících s CČSH není vždy samozřejmostí, že mají kolem sebe společenství vrstevníků, se kterými by mohli neformálně sdílet duchovní hodnoty, existenciální otázky i zážitky plné zábavy.

Přijeď i Ty poznat nové tváře, zažít neopakovatelné situace, prohloubit svoji víru, ujistit se o nezměrnosti Boží lásky, nechat se posilnit na cestě životem, užít si plno legrace, spočinout v kráse Boží přítomnosti s ostatními mladými krásnými husity z různých koutů naší vlasti J!

Každý rok se sejde trochu jiná parta lidí a vždy se těšíme na nové tváře, které mohou pocházet i z necírkevního prostředí či z ostatních církví. Nemusíš se bát, že na setkání třeba nikoho nebudeš znát, protože to se změní brzy po Tvém příjezdu a od toho tuto akci konáme, abychom se navzájem poznali J.

Víkendový program je sestaven tak, aby si každý mohl částečně zvolit, v rámci jakých aktivit chce tento čas s ostatními strávit. Letos nás čeká plno hudby, zajímavých workshopů, pohybových i sebepoznávacích aktivit, ale zbude dost času i na „pouhé“ povídání si při grilování, tanec apod. Neváhej a přihlas se, bude to stát za to!

Těšíme se na Vás a Vaše přátele!

Setkání proběhne 7. - 9. října v Brně.

Více informací a přihlášky na www.setkani-ccsh.webnode.cz nebo FB stránkách Mládež CČSH

kontakt: kristyna.mlynkova@ccsh.cz

Další info v příloze pdf.

Přílohy:

pdfPlakátVáclav Drašnar publikováno: 29.08.2016 02:31 zobrazeno: 1480x


Pension Betlém        HITS        Ekumenická rada církví        Husitská teologická fakulta        Ekumenická akademie        Hus