WebArchiv - archiv českého webu

Bohoslužba s kněžským svěcením a zahájením výstavy Sbory CČSH ve Tmani

28.09.2022

Srdečně zveme v den Státního svátku 28. 9. 2022.

Přijďte s námi oslavit Den, kdy se setkáváme s Pánem ve společenství milých bratří a sester do Sboru Jiřího z Poděbrad ve Tmani dne 28. 9. 2022 od 15 hodin.

Svátost kněžského svěcení přijme milá sestra Marie Molnárová (jméno tatínka Amadea Molnára, významného teologa, jistě znají mnozí)

a Svátost biřmování sestra Dagmar Žáková (dříve fotbalová rozhodčí, dnes studentka Husitského institutu teologických studií HITS a pastorační asistentka v DC Srdíčko v Žebráku a v DC Světlušky ve Tmani).

Bohoslužbu koná pražský biskup David Tonzar spolu s vikářkou Růženou Adamovou a dalšími duchovními.

Varhanní doprovod bratr Stanislav Dušek, hudební vstupy operní pěvec Andrej Beneš a doprovod na klávesy bratr Petr Tvrdek.


Po skončení Bohoslužby bude zahájena velká výstava Sbory Církve československé husitské, kterou ve spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze připravila ke 100. výročí CČSH.

Těšíme se na Vaši účast.

Přílohy:

jpgBohoslužba s kněžským svěcením a zahájením výstavy Sbory CČSH ve Tmani 28. 9. 2022Oldřich Nováček publikováno: 26.09.2022 02:05 zobrazeno: 97x


Pension Betlém        HITS        Ekumenická rada církví        Husitská teologická fakulta        Ekumenická akademie        Hus