WebArchiv - archiv českého webu

Nabídka účasti na mezinárodním a mezináboženském kurzu v Budapešti

09.11.2008 Evropská rada ekumenické mládeže zve na mezinárodní a mezináboženský kurz na téma náboženství a médií.

Kurz se uskuteční ve dnech 9.-16. listopadu 2008 v prostorách Evropského centra pro mládež v Budapešti. Je jedním z řady mezináboženskcýh kurzů a tentokrát se budou účastnit křesťané, židé a muslimové.

Celou akci finančně podporuje Rada Evropy, díky níž je účastnický poplatek pouze 45 eur a veškeré cestovní náhrady budou účastníkům vyplaceny nazpět. Přihlášku naleznete v příloze a je třeba ji zaslat na adresu general.secretary@eyce.org do 25. září 2008! O podporu lze požádat Ekumenickou radu církví, která po dohodě může uhradit účastnický poplatek (info@ekumenickarada.cz) .

Kurz je určen pro mladé lidi ve věku 18-30 let, kteří hovoří anglicky, mají zájem na vedení mezináboženského dialogu, jsou otevření novým lidem a zkušenostem a zajímají se o problematiku médií.

Účastníci budou společně řešit otázky spojené s náboženstvím a jeho roli v médiích, pořp. roli médií v náboženství. Vedle společné reflexe vyslechnout přednášky na daná témata a podniknou workshopy, ve kterých získají cenné nástroje pro komunikaci s médii či pro networking. Jistě to bude velmi zajímavá zkušenost.

Více informací naleznete na www.eyce.org.

Přílohy:

pdfPozvánka na kurz do Budapešti docPřihláška na kurz do BudapeštiKateřina Děkanovská publikováno: 11.09.2008 02:04 zobrazeno: 3502x


Pension Betlém        HITS        Ekumenická rada církví        Husitská teologická fakulta        Ekumenická akademie        Hus